Georgia Fiero Club Forum
General Discussion and Announcements => General Discussion => Topic started by: Tha Driver on March 02, 2010, 08:08:43 pm
-
So we went spelunking Saturday, & on the way home we stopped at I-HOP to eat. Ate chicken strips, which came with fries & a slice of garlic bread. Drank two glasses of milk. Cost? $15!!! The milk alone was TWO-FIFTY per glass! And they weren't that big a glass. Could have bought a GALLON for less money.
Next time I'll hold out for Waffle or Huddle House...
~ Paul
aka "Tha Driver"
Genius by birth, slacker by choice.
-
I would'nt go in an IHOP if i was starving.. Hav'nt been since 2003, & won't go back.. >:( >:( >:(